Publications Office of the EU
Bulgarien-Stara Zagora: Elektrizität - Ausschreibungen der EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Stara Zagora: Elektrizität

  • Veröffentlicht
    21/11/2017
  • Frist
    28/12/2017
  • Öffnung der Angebote
    29/12/2017
  • Vergeben
    12/02/2018
  • Heute
    04/09/2026
Status
Vergeben
Art des Auftrags
Supplies
Neuausschreibung
No
Käufer
Национална здравноосигурителна каса /НЗОК/ чрез Районна здравноосигурителна каса /РЗОК/ Стара Загора
Erfüllungsort
NUTS code: BG344 Стара Загора
Standort des Käufers
NUTS code: BG344 Стара Загора
Wirtschaftszweig (Haupt-CPV)
09310000 Elektrizität
Geschätzter Gesamtauftragswert (ohne MwSt.)
30,000.00 BGN
Endgültiger Gesamtauftragswert (ohne MwSt.)
30,000.00 BGN
Referenznummer der Ausschreibung
742
Beschreibung

1. Изпълнението на предмета на поръчката включва извършването на следните основни дейности:
1.1. Изготвяне на всички необходими документи за регистрация на обектите на Възложителя на свободния пазар на електроенергия и извършване пълната процедура по тяхната регистрация.
1.2. Включване на Възложителя като непряк член на балансиращата група на Изпълнителя съгласно Правилата за търговия с електрическа енергия (ПТЕЕ), без Възложителят да заплаща такса за регистрация и участие.
1.3. Енергиен мониторинг, прогнозиране потреблението на електрическа енергия на Възложителя и съставяне на почасови графици на потребление. Известяване (регистриране) на почасовите графици в MMS на ЕСО, както и извършване на всички необходими дейности, свързани с участието на Възложителя на свободния пазар на електрическа енергия, съгласно ПТЕЕ, ЗЕ и ПИКЕЕ.
1.4. Доставка на необходимите количества нетна активна електрическа енергия на ниско напрежение, посочени в т. 2.4 ...
Продължава в раздел VI.3.

Einreichungsmethode
Angebote/Anträge auf Teilnahme sind zu richten an:
Offizielle Bezeichnung: Национална здравноосигурителна каса /НЗОК/ чрез Районна здравноосигурителна каса /РЗОК/ Стара Загора
Nationale Registernummer: 121858220
Postanschrift: ул. „Цар Иван Шишман“ № 54А
Ort: Стара Загора
NUTS-Code BG344
Postleitzahl: 6000
Land: BGR
Kontaktperson: Красимир Димитров Христов
Hauptadresse: www.nhif.bg
Form, in der die Angebote einzureichen sind
Submission for all lots
Informationen über einen öffentlichen Auftrag, eine Rahmenvereinbarung oder ein dynamisches Beschaffungssystem
Nicht verfügbar
Bedingungen für die Öffnung der Angebote (Datum)
29/12/2017 10:30
Vergabemethode
Lowest price
Geschätzter Wert
30,000.00 BGN
Endgültiger Auftragswert
30,000.00 BGN
Auftragsvergabe
Offizielle Bezeichnung: „Мост Енерджи“ АД
Postanschrift: бул. „България“ № 118
Ort: София
Postleitzahl: 1619
Land: BGR
Vorinformation
Auftrag
Vergabe
Footnote - legal notice

Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.