Publications Office of the EU
Polen-Krakau: Servieren von Mahlzeiten - Ausschreibungen der EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Diese Seite enthält automatisch generierte Inhalte, um die Auffindbarkeit und Zugänglichkeit zu verbessern

- Weist auf CPV-Codes hin, die aus dem Text des Verfahrens abgeleitet wurden

Polen-Krakau: Servieren von Mahlzeiten

  • Vergeben
    31/12/2014
  • Heute
    05/09/2026
Status
Vergeben
Art des Auftrags
Services
Neuausschreibung
No
Käufer
Nicht verfügbar
Erfüllungsort
NUTS code: Nicht verfügbar
Standort des Käufers
NUTS code: Nicht verfügbar
Wirtschaftszweig (Haupt-CPV)
55320000 Servieren von Mahlzeiten
Geschätzter Gesamtauftragswert (ohne MwSt.)
1,527,079.17
Endgültiger Gesamtauftragswert (ohne MwSt.)
916,247.50 PLN
Referenznummer der Ausschreibung
Nicht verfügbar
Beschreibung

1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowywanie i wydawanie gorących posiłków klientom MOPS w Krakowie w latach 2015–2016.
2. Oznaczenie klasyfikacyjne przedmiotu zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień CPV: 55320000.
3. Warunki realizacji zamówienia zostały określone w niniejszej specyfikacji oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
4. Termin realizacji: od 1.1.2015 do 31.12.2016.
Warunki realizacji zamówienia:
1. Wykonawca zapewnieni gorące jedno lub dwudaniowe posiłki, o gramaturze nie mniejszej każdorazowo niż 600 ml lub 600 g, w której to nie będą uwzględniane napoje: m.in. woda, kawa, herbata, kompot oraz przystawki typu budyń, kisiel, galaretka owocowa (przykładowy jadłospis na 14 kolejnych dni stanowi załącznik nr 1 do SIWZ).
2. Wykonawca przynajmniej 2 razy w tygodniu wyda posiłek mięsny np. ziemniaki (zamiennie kasza lub ryż), porcja mięsa, surówki (zamiennie gotowane warzywa) lub inne dania mięsne np. krokiety, pierogi z mięsem.
3. Posiłki powinny być urozmaicone, niepowtarzające się w ciągu danego tygodnia i przyrządzone w dniu wydania.
4. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia i wydawania posiłków 7 dni w tygodniu, przy czym gorące posiłki muszą być wydawane co najmniej 6 dni w tygodniu a za siódmy dzień w tygodniu podmiot jest zobowiązany wydać dwa gorące posiłki w dniu poprzedzającym.
5. Wykonawca wyda klientowi nie więcej niż 3 posiłki dziennie oraz nie więcej niż 9 posiłków tygodniowo, z zastrzeżeniem, że zaległe posiłki mogą być wydawane maksymalnie za dwa dni poprzedzające dzień wydania.
6. Wykonawca wykreśli na liście klientów niewykorzystane posiłki, jeśli ich ilość przekroczy wstecz 2.
7. Zamawiający będzie przekazywał listę zawierającą zakodowane dane osobowe w formie przypisanego do danego klienta numeru identyfikacyjnego. Każdy klient będzie posługiwał się legitymacją zawierającą numer identyfikacyjny oraz dane osobowe. Odbiór posiłków będzie możliwy po podaniu przez klienta numeru identyfikacyjnego oraz okazaniu legitymacji i dokumentu tożsamości. Klient potwierdza odbiór posiłków na liście przekazywanej przez Zamawiającego.
8. Zamawiający dostarczy Wykonawcy dekadowo zaktualizowane listy klientów w porządku alfabetycznym – najpóźniej 2 dni przed upływem dekady, z podaniem:
1) numeru identyfikacyjnego klienta;
2) okresu, na który przyznany jest posiłek;
3) w przypadku uprawnienia innych osób do pobierania posiłku – nazwisko i imię tej osoby.
9. W przypadku przyznania posiłku przez Zamawiającego w terminie uniemożliwiającym wykazanie klienta na liście, o której mowa w ust 7, Zamawiający przekaże Wykonawcy pisemną informację o objęciu pomocą w formie posiłków, a następnie, najpóźniej 2 dni po objęciu pomocą w formie posiłku nowych klientów, Zamawiający dostarczy Wykonawcy dodatkową listę, na której klient potwierdzi odbiór posiłku z datą wydania posiłku.
10. Wykonawca zobowiązuje się uzyskać na liście, o której mowa w ust. 7, potwierdzenie klienta, któremu posiłek będzie wydany, poprzez czytelny podpis klienta, za wyjątkiem sytuacji, o której mowa w ust 8 pkt 3.
11. W przypadku sytuacji o której mowa w ust.8 pkt. 3 posiłek będzie wydawany osobie uprawnionej za okazaniem własnego dokumentu tożsamości oraz legitymacji klienta.
12. Wykonawca odpowiada za realizację postanowień umowy, o których mowa w § 3 i § 4, w szczególności za poinformowanie o nich pracowników i jest zobowiązany do wyciągania konsekwencji za ich naruszenie.
13. Wykonawca nie może zamiast przygotowanego posiłku dokonywać wypłaty klientowi równowartości posiłku w pieniądzu lub dokonywać zamiany posiłku na towary w stanie nieprzetworzonym.
14. Wykonawca zobowiązuje się zapewnić odpowiednie warunki lokalowe umożliwiające spożycie posiłku, w szczególności miejsce siedzące przy stoliku (bez wyodrębniania miejsc wskazujących na szczególny sposób traktowania).
15. Posiłki będą wydawane i spożywane w lokalu lub lokalach wykonawcy, w których nie może być prowadzona sprzedaż alkoholu.
16. Lokale będą dostępne w dni robocze w godzinach od 11:00 do 17:00. W dniu wolnym od pracy (np. w sobotę) posiłki będą wydawane w godzinach od 11:00 do 13:00.
17. Wykonawca zapewni zastawę na której będą wydawane posiłki w lokalu. W przypadku, gdy klient będzie zamierzał spożyć posiłek poza lokalem, zobowiązany będzie zapewnić opakowanie lub ze środków własnych pokryć koszty opakowania posiłku na wynos.
18. W przypadku gdy Wykonawca świadczy ogólnie dostępne usługi możliwe jest zastąpienie posiłku z jadłospisu dla osób korzystających z pomocy MOPS posiłkiem z ogólnodostępnego jadłospisu. W sytuacji, gdy cena wybranego posiłku z ogólnodostępnego jadłospisu jest wyższa niż wartość posiłku dla osób objętych pomocą MOPS klient uiści stosowną dopłatę.
Warunki dodatkowe
1. Wykonawca zobowiązany jest do dołączenia do oferty propozycji jadłospisu obejmującego 3 tygodnie.
Na podstawie propozycji jadłospisów oceniane będzie spełnianie warunków dotyczących jakości w tym: m.in. zróżnicowania oraz gramatury posiłków.
2. Zamawiający może udzielić Wykonawcy zamówień uzupełniających w trybie zamówienia z wolnej ręki w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego, stanowiących nie więcej niż 50 % wartości zamówienia podstawowego i polegających na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówienia.

Einreichungsmethode
Nicht verfügbar
Form, in der die Angebote einzureichen sind
Not applicable
Informationen über einen öffentlichen Auftrag, eine Rahmenvereinbarung oder ein dynamisches Beschaffungssystem
Nicht verfügbar
Bedingungen für die Öffnung der Angebote (Datum)
Nicht verfügbar
Erfüllungsort
Nicht verfügbar
CPV-Code

55320000 - Servieren von Mahlzeiten

55500000 - Kantinen- und Verpflegungsdienste

Vergabemethode
The most economic tender
Geschätzter Wert
1,527,079.17
Endgültiger Auftragswert
916,247.50 PLN
Auftragsvergabe
Offizielle Bezeichnung: Anita Wojtal – Dziurawy Kocioł
Postanschrift: os. Na Stoku 20/3
Ort: Kraków
Postleitzahl: 31-703
Land: POL
Vorinformation
Auftrag
Vergabe
Footnote - legal notice

Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.