-
Veröffentlicht13/09/2018
-
Frist23/10/2018
-
Öffnung der Angebote23/10/2018
-
Vergeben26/11/2018
-
Heute05/09/2026
Hilfsprogramme
Polen-Łubianka: Kreditgewährung
3.1. Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia kredytu w wysokości 3 065 205,00 PLN.
3.2. Kredyt wraz z odsetkami spłacony będzie do 31.12.2038 r.
3.3. Spłaty kredytu dokonywane będą w 240 nierównych ratach miesięcznych, płatne do ostatniego każdego miesiąca, począwszy od dnia 31.1.2019 r. Jeżeli data spłaty przypada na dzień wolny od pracy za termin spłaty uznaje się następny dzień roboczy następujący po dniu wolnym od pracy.
3.4. Spłaty odsetek dokonywane będą w ratach miesięcznych, płatne do ostatniego każdego miesiąca począwszy od miesiąca, w którym uruchomiony zostanie kredyt. Jeżeli data spłaty przypada na dzień wolny od pracy za termin spłaty uznaje się następny dzień roboczy następujący po dniu wolnym od pracy.
Ciąg dalszy w SIWZ
Offizielle Bezeichnung: Gmina Łubianka
Postanschrift: al. Jana Pawła II 8
Ort: Łubianka
NUTS-Code PL613
Postleitzahl: 87-152
Land: POL
Kontaktperson: Magdalena Syrocka
Hauptadresse: www.lubianka.pl
Postanschrift:
Ort: Warszawa
Postleitzahl: 02-515
Land: POL
Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.