-
Veröffentlicht06/04/2013
-
Frist21/05/2013
-
Öffnung der Angebote21/05/2013
-
Vergeben11/06/2013
-
Heute03/09/2026
Hilfsprogramme
PL-Pszczyna: Kreditgewährung
1.Przedmiotem zamówienia jest: Zaciągnięcie kredytu długoterminowego w wysokości 7.500.000 zł.
2.Warunki udzielenia kredytu:
a. Kredyt udzielony zostanie w 2 ratach w następujących terminach:
- 17.06.2013r. – 4.000.000 zł
- 08.07.2013r. - 3.500.000 zł
a. Okres karencji spłat rat kredytu – do 30 marca 2014 roku,
b. Spłata kredytu nastąpi w 40 ratach kwartalnych płatnych w okresie od 30 marca 2014 do 29 grudnia 2023, wg załącznika nr 5
Zamawiający w załączeniu udostępnia dokumenty formalno – finansowe dotyczące sytuacji finansowej Powiatu Pszczyńskiego:
Załącznik Nr 6 - Sprawozdania Finansowe Powiatu Pszczyńskiego
Załącznik Nr 6.1 – Opinie Regionalnej Izby Obrachunkowej
Załącznik Nr 6.2 - Budżet na rok 2013
Załącznik Nr 6.3 – Sprawozdania roczne RB–27s i RB-28s za lata 2011, 2012
Załącznik Nr 6.4 – Sprawozdania RBZ, RBN, NDS na koniec roku 2011 i 2012
Załącznik Nr 6.5 - Wieloletnia Prognoza Finansowa na lata 2013-2023
Załącznik Nr 6.6 - Wniosek do RIO o wydanie opinii (spłata kredytu)
Postanschrift: ul. Jagiellońska 17
Ort: Bydgoszcz
Postleitzahl: 85-959
Land: POL
Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.