-
Veröffentlicht25/04/2019
-
Frist18/06/2019
-
Öffnung der Angebote18/06/2019
-
Vergeben19/09/2019
-
Heute01/09/2026
Hilfsprogramme
Rumänien-Constanța: Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
Serviciile prezentei achizitii sunt necesare in vederea pastrarii sau restabilirii disponibilitatii, fiabilitatii si sigurantei in exploatare a echipamentelor energetice, precum si a serviciilor de reparatii cu caracter de investitii.
-Numarul de zile la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 19 zile
-Entitatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 a zi inainte de data limita stabilita in Anuntul de participare pentru depunerea ofertelor (conform prev. art.172 alin. (2) si art.173 alin. (1) din Legea 99/2016 actualizata)
Cantitatile estimate minime si maxime ale acordului cadru sunt mentionate in Anexa 2 la Caietul de Sarcini, atasat prezentei documentatii si in Formularul F11 - Centralizator financiar de preturi
Cantitati estimate minime si maxime ale contractului subsecvent:
Cantitate minima estimata: Conform anexa "Cantitati estimate minime si maxime a contractului subsecvent"
Cantitate maxima estimata: Conform anexa "Cantitati estimate minime si maxime a contractului subsecvent"
Offizielle Bezeichnung: E-Distribuție Dobrogea S.A.
Nationale Registernummer: RO 14500308
Postanschrift: Str. Nicolae Iorga nr. 89A
Ort: Constanța
NUTS-Code RO223
Postleitzahl: 900587
Land: ROU
Kontaktperson: Georgiana Tănase
Hauptadresse: www.enel.ro
Rahmenvereinbarung mit several Wirtschaftsteilnehmer
Postanschrift: Strada sos. Stefan cel Mare, nr.1A, sector 1, Nr. 1 A, Sector: 1
Ort: Bucuresti
Postleitzahl: 011736
Land: ROU
Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.