-
Veröffentlicht13/06/2014
-
Frist22/07/2014
-
Öffnung der Angebote22/07/2014
-
Vergeben05/08/2014
-
Heute06/09/2026
Hilfsprogramme
Polen-Radom: Kreditgewährung
1. Przedmiotem zamówienia jest zaciągnięcie kredytu bankowego w kwocie 7 000 000 PLN (słownie zł: siedem milionów), z przeznaczeniem na sfinansowanie spłaty wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów oraz na finansowanie planowanego deficytu budżetu powiatu radomskiego.
2. O zaciągnięciu kredytu zdecydowała Rada Powiatu w Radomiu Uchwałą Nr 372/XLI/2014 z dnia 30 kwietnia 2014 roku.
3. Prawne zabezpieczenie spłaty kredytu stanowić będzie weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową.
4. Zamawiający dokona spłaty kredytu w 32 ratach kapitałowych po 218 750,00 złotych (słownie zł: dwieście osiemnaście tysięcy siedemset pięćdziesiąt).
5. Raty kredytu będą spłacane w okresach kwartalnych do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego każdego kwartału, przy czym pierwsza rata zostanie spłacona do dnia 28.02.2015 r., a ostatnia rata zostanie spłacona do dnia 30.11.2022 roku.
6. Oprocentowanie naliczone będzie przez Wykonawcę od kwoty kredytu faktycznie wykorzystanego. Spłata odsetek będzie następowała w ratach miesięcznych, w terminie 7 dni od daty otrzymania oryginału noty obciążeniowej (zawiadomienia) od Wykonawcy.
7. Zamawiający zastrzega sobie możliwość wcześniejszej spłaty rat kredytu. Z tytułu wcześniejszej spłaty rat kredytu od Zamawiającego nie będzie pobierana żadna prowizja, ani inna opłata bankowa.
8. Wykonawca dokona ostatecznego rozliczenia dokonanych spłat w dniu spłaty ostatniej raty kapitałowej kredytu oraz odsetek bankowych.
9. Za datę spłaty raty kredytu przyjmuje się datę wpływu środków na rachunek Wykonawcy.
10. Do celów wyliczenia odsetek od kredytu należy przyjąć WIBOR 1M na dzień 03 czerwca 2014 r., który wynosił 2,62.
11. Dokumenty, w wersji elektronicznej, określające sytuację prawną, finansową oraz inwestycyjną Zamawiającego dostępne będą wraz z dokumentacją przetargową w Biuletynie Informacji Publicznej Zamawiającego pod adresem http://pzradom.peup.pl.
Postanschrift:
Ort: Otwock
Postleitzahl: 05-400
Land: POL
Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.