-
Veröffentlicht18/07/2017
-
Frist16/08/2017
-
Öffnung der Angebote16/08/2017
-
Vergeben30/08/2017
-
Heute01/09/2026
Hilfsprogramme
- Weist auf CPV-Codes hin, die aus dem Text des Verfahrens abgeleitet wurden
Polen-Danzig: Bauarbeiten
Zgodnie z pkt III SIWZ
Przedmiotem zamówienia są prace obejmujące:
— budowę osiedlowej sieci ciepłowniczej wraz z przyłączami ciepłowniczymi do budynków osiedla mieszkaniowego oraz budynku usługowego przy ulicy Niepołomickiej w Gdańsku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej (technicznej) stanowiącej Załącznik nr 5 do SIWZ oraz w treści wzoru umowy i dołączonych do niej dokumentów stanowiącej załącznik nr 1 do SIWZ.
Prace powinny być realizowane w kolejności i z uwzględnieniem terminów wskazanych w załączniku nr 2 do SIWZ.
Realizacja prac obejmuje roboty technologiczne (rozumiane jako ułożenie ciepłociągów w wykonanym wykopie, wykonanie wszystkich prac spawalniczych potwierdzonych pozytywnym protokołem odbioru świetleń spawów wraz z mufowaniem, zapewniające ciągłą i stabilną pracę sieci ciepłowniczej) oraz roboty odtworzeniowe, rozumiane jako przywrócenie terenu do stanu poprzedniego.
Offizielle Bezeichnung: Gdanskie Przedsiebiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
Nationale Registernummer: KRS 0000035784
Postanschrift: ul. Biała 1b
Ort: Gdańsk
NUTS-Code PL634
Postleitzahl: 80-435
Land: POL
Hauptadresse: www.gpec.pl
45200000 - Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
45231000 - Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
45233000 - Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Postanschrift: Równa 19
Ort: Gdańsk
Postleitzahl: 80-067
Land: POL
Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.