-
Veröffentlicht11/11/2014
-
Frist17/12/2014
-
Öffnung der Angebote17/12/2014
-
Vergeben26/02/2015
-
Heute31/08/2026
Hilfsprogramme
Polen-Warschau: Reklamedienste
Jest to zamówienie wspólne prowadzone na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z 29.1.2004 Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r., poz.907, z późn. zm.), zwanej dalej „Ustawą Pzp”
Zamawiający - pełnomocnik: Polska Organizacja Turystyczna (POT) działający w imieniu własnym i na rzecz: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).Przedmiotem zamówienia jest planowanie mediów i zakup mediów w ramach kampanii promującej obecność Polski podczas Światowej Wystawy Expo 2015. Zamawiający realizuje zamówienie zgodnie z zasadą zawartą w art. 44 ust. 3 ustawy o finansach publicznych, tj. z zachowaniem zasady uzyskiwania najlepszych efektów z danych nakładów oraz optymalnego doboru metod i środków służących osiągnięciu założonych celów. Zamawiający przewiduje budżet na realizację kampanii w wysokości 6 000 000 PLN brutto. Jednocześnie zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 93 ust 1 pkt 7 w przypadku, kiedy cena najkorzystniejszej oferty przewyższy kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia zostanie unieważnione.
Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień uzupełniających, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 Pzp w wysokości do 50 % wartości zamówienia podstawowego i będzie polegało na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówienia.
Wymagany termin realizacji przedmiotu zamówienia: od dnia podpisania umowy do 31.10.2015.
Postanschrift: Żurawia 6/12
Ort: Warszawa
Postleitzahl: 00-503
Land: POL
Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.