-
Veröffentlicht20/02/2019
-
Frist22/03/2019
-
Öffnung der Angebote22/03/2019
-
Vergeben10/05/2019
-
Heute03/09/2026
Hilfsprogramme
Litauen-Wilna: Verkehrsschilder
Pirkimo objektas: prekės ir susijusios paslaugos, nurodytos techninėje specifikacijoje (toliau bendrai – prekės). Perkančioji organizacija nereikalauja, kad esmines užduotis atliktų pats pasiūlymą pateikęs dalyvis, o jeigu pasiūlymą pateikė tiekėjų grupė, – tos grupės partneris. Terminai: prekių tiekimo ir susijusių paslaugų teikimo terminai nurodyti šio pirkimo techninėje specifikacijoje (toliau – techninė specifikacija). Pirkimo sutarties galiojimo terminas – 36 (trisdešimt šeši) mėnesiai. Pirkimo objektas neskaidomas į dalis. Tiekėjai privalo siūlyti visą prekių kiekį.
Offizielle Bezeichnung: Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“
Nationale Registernummer: 124644360
Postanschrift: Žolyno g. 15
Ort: Vilnius
NUTS-Code LT
Postleitzahl: LT-10209
Land: LTU
Kontaktperson: Marius Lazauskas
Hauptadresse: http://www.vilniustransport.lt
Elektronisch über:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=443632&B=PPO
Postanschrift: Ukmergės g. 322
Ort: Vilnius
Postleitzahl:
Land: LTU
Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.