-
Veröffentlicht08/09/2023
-
Frist04/10/2023
-
Öffnung der Angebote04/10/2023
-
Vergeben08/11/2023
-
Heute03/09/2026
Hilfsprogramme
Polen-Leszno: Kreditgewährung
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na udzieleniu długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 14 500 000,00 zł. (słownie: czternaście milionów pięćset tysięcy zł) z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów oraz pokrycie deficytu.
2. Spłata kredytu w latach 2024-2033. 3. Kredyt będzie pobrany w transzach od dnia podpisania umowy, do dnia 29.12.2023 r. Zamawiający zastrzega sobie prawo uruchomienia kredytu w transzach, w ciągu 3 dni roboczych od złożenia dyspozycji uruchomienia kredytu. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zaciągnięcia kredytu w kwocie niższej od ustalonej tj. 14 500 000,00 zł bez dodatkowych opłat i prowizji. 5. Zabezpieczeniem spłaty kredytu i odsetek będzie weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową.
Offizielle Bezeichnung: Gmina Leszno
Postanschrift: Al. Wojska Polskiego 21
Ort: Leszno
NUTS-Code PL913
Postleitzahl: 05-084
Land: POL
Kontaktperson: Agnieszka Kołnierzak
Hauptadresse: https://gminaleszno.ezamawiajacy.pl
Elektronisch über:
https://gminaleszno.ezamawiajacy.pl
Postanschrift: ul. Władysława Reymonta 18
Ort: Sochaczew
Postleitzahl: 96-500
Land: POL
Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.