Publications Office of the EU
SI-Preddvor: Diverse Reparatur- und Wartungsdienste - Ausschreibungen der EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Diese Seite enthält automatisch generierte Inhalte, um die Auffindbarkeit und Zugänglichkeit zu verbessern

- Weist auf CPV-Codes hin, die aus dem Text des Verfahrens abgeleitet wurden

SI-Preddvor: Diverse Reparatur- und Wartungsdienste

  • Veröffentlicht
    08/06/2011
  • Frist
    13/07/2011
  • Öffnung der Angebote
    13/07/2011
  • Heute
    05/09/2026
Status
Keine Einreichungen mehr möglich
Art des Auftrags
Services
Neuausschreibung
No
Käufer
Nicht verfügbar
Erfüllungsort
NUTS code: SI0 Slovenija
Standort des Käufers
NUTS code: Nicht verfügbar
Wirtschaftszweig (Haupt-CPV)
50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
Geschätzter Gesamtauftragswert (ohne MwSt.)
320,000.00 EUR
Endgültiger Gesamtauftragswert (ohne MwSt.)
Nicht verfügbar
Anzahl der Lose
2
Referenznummer der Ausschreibung
Nicht verfügbar
Beschreibung

Predmet javnega razpisa za oddajo javnega naročila po odprtem postopku za sklenitev okvirnega sporazuma je letno in zimsko vzdrževanje lokalnih cest brez pluženja in posipanja na območju občine Preddvor. Naročnik oddaja javno naročilo za predviden čas 48 mesecev (4 leta) od sklenitve okvirnega sporazuma.
Javno naročilo je razdeljeno v sklope. Sklop A vsebuje predvsem vzdrževanje asfaltnih cest, izdelovanje plomb, frezanje cest skupaj s potrebnim materialom za izvedbo del. Sklop B pa zajema čiščenje in pometanje cest, praznjenje košev in pobiranje smeti ob cestah, grediranje in nasipanje makadamskih cest, nasipanje bankin, nabava in vzdrževanje prometne signalizacije, vzdrževanje jaškov, košnja trave ob cesti in na javnih površinah, čiščenje jarkov in muld in izvedba manjših vzdrževalnih del na cestah in pripadajočih objektih ipd. Ponudniki lahko oddajo ponudbo za celotno javno naročilo ali za posamezni sklop. Variantne ponudbe niso dopustne in jih naročnik v primeru prejema ne bo upošteval.
Vzorec okvirnega sporazuma je sestavni del te razpisne dokumentacije. Naročnik bo z izbranim ponudnikom sklenil okvirni sporazum na način, da ne bo več odpiral konkurence med ponudniki. Ponudbena dokumentacija mora biti pripravljena v skladu z določili te razpisne dokumentacije. Ocenjena vrednost javnega naročila, za celotno obdobje oddaje naročila (48 mesecev), znaša skupaj 320 000 EUR brez davka na dodano vrednost.
V obdobju za katerega naročnik oddaja javno naročilo, bo naročnik predvidoma potreboval storitve, ki so navedene v ponudbenem predračunu (Obrazec 1b) za letno in zimsko vzdrževanje občinskih cest in opisane v zadnji prilogi razpisne dokumentacije: Opis predmeta javnega naročila in zahteve naročnika.
Ocenjena vrednost javnega naročila predstavlja okviren strošek letnega in zimskega vzdrževanja cest za občino in je izračunan glede na sedanje letne potrebe naročnika in preračunan za celotno obdobje oddaje naročila. V času izvajanja naročila se ocenjena vrednost storitve za vzdrževanje cest lahko spremeni, glede na dejanske potrebe naročnika, kar je odvisno predvsem od vremenskih pogojev, ki pogojujejo potrebo po zimskem vzdrževanju.

Einreichungsmethode
Nicht verfügbar
Form, in der die Angebote einzureichen sind
Submission for one or more lots
Informationen über einen öffentlichen Auftrag, eine Rahmenvereinbarung oder ein dynamisches Beschaffungssystem
Die Auftragsvergabe beinhaltet den Abschluss einer Rahmenvereinbarung.
Bedingungen für die Öffnung der Angebote (Datum)
13/07/2011 13:00
Erfüllungsort
Vorinformation
Auftrag
Vergabe
Footnote - legal notice

Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.