Publications Office of the EU
„Dostawa sprzętu specjalistycznego” na potrzeby realizacji zadania pn.: „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie techniki dentystycznej” - III - Ausschreibungen der EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Dostawa sprzętu specjalistycznego” na potrzeby realizacji zadania pn.: „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie techniki dentystycznej” - III

  • Veröffentlicht
    17/06/2025
  • Frist
    01/07/2025
  • Öffnung der Angebote
    01/07/2025
  • Vergeben
    19/08/2025
  • Heute
    01/09/2026
Status
Vergeben
Art des Auftrags
Supplies
Neuausschreibung
No
Käufer
Szkoła Policealna Techniki Dentystycznej w Łodzi, Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 159, 92-332 Łódź
Erfüllungsort
NUTS code: Mehrere Erfüllungsorte
Standort des Käufers
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Wirtschaftszweig (Haupt-CPV)
33100000 Medizinische Geräte
Geschätzter Gesamtauftragswert (ohne MwSt.)
Nicht verfügbar
Endgültiger Gesamtauftragswert (ohne MwSt.)
649,593.50 PLN
Nähere Angaben finden Sie in jedem Los.
Anzahl der Lose
2
Referenznummer der Ausschreibung
ZP.271.6.2025
Beschreibung

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: „Dostawa sprzętu specjalistycznego” na potrzeby realizacji zadania pn.: „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie techniki dentystycznej” - III. 2. Zadanie realizowane jest w ramach Umowy o objęcie przedsięwzięcia wsparciem z planu rozwojowego dotycząca realizacji przedsięwzięcia w ramach Konkursu pt. Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs). 3. Ze względu na obszerny opis - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szczegóły dostawy, gwarancji itp., zawarte są w Załączniku Nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia – Parametry Techniczne (dalej zwany „OPZ”) w podziale na dwie części zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części zamówienia. 4. Przedmiot zamówienia, w podziale na dwie części zamówienia obejmuje, w szczególności dla Części Nr 1: dostawę sprzętu i wyposażenia specjalistycznego. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego sprzętu, w szczególności: drukarka 3D, kuweta do drukarki 3D, laptop, mikrosilnik protetyczny, myjka wydruków 3D, odlewnia indukcyjna, oprogramowanie CAD, skanery laboratoryjne, urządzenia do formowania wgłębnego, urządzenie do końcowej polimeryzacji wydruków 3D oraz dla Części Nr 2: dostawę instrumentów oraz akcesoriów, lampy LED do kompozytu, lampy wstępnej do kompozytu. 5. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY w szczególności Załącznik Nr 2 do SWZ - OPZ / Parametry techniczne uzupełniony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. 6. Brak złożenia Zał. Nr 2 do SWZ, stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania. 7. Kod CPV: 33100000 Urządzenia medyczne, 33126000-9 – urządzenia stomatologiczne 8. Dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać instrukcje obsługi w języku polskim (i ile są wymagane), legitymować się stosownymi dokumentami, o których mowa w SWZ, musi być objęty co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu, wyposażenia, określonym w załączniku Nr 2. Zamawiający przewiduje zastosowanie w niniejszym postępowaniu postanowienia art. 139 ustawy Pzp tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu. Uwaga: Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu, spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (tj. JEDZ). 2.1. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie w okresie do 40 dni od dnia podpisania umowy. Wykonawca może skrócić termin wykonania zamówienia maksymalnie o 20 dni. Skrócenie terminu wykonania zamówienia stanowi jedno z kryterium oceny oferty. Skrócenie terminu wykonania zamówienia określa Wykonawca w dniach - w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ, wpisując o ile dni skraca termin realizacji zamówienia w stosunku do terminu maksymalnego. 2.2. Zamawiający wymaga udzielenia okresu gwarancji na przedmiot zamówienia, zgodnie z okresem wskazanym w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia dla danego urządzenia. Okres gwarancji jest liczony od dnia podpisania protokołu odbioru przedmiotu umowy. 2.3. Zamawiający wymaga udzielenia okresu rękojmi na przedmiot zamówienia zgodnego z okresem udzielonej gwarancji jakości. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.

Einreichungsmethode
Elektronisch über:
https://ezamowienia.gov.pl
Form, in der die Angebote einzureichen sind
Elektronische Einreichung: erforderlich
https://ezamowienia.gov.pl
Informationen über einen öffentlichen Auftrag, eine Rahmenvereinbarung oder ein dynamisches Beschaffungssystem
Nicht verfügbar
Bedingungen für die Öffnung der Angebote (Datum)
01/07/2025 09:30
Vorinformation
Auftrag
Vergabe
Footnote - legal notice

Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.