Publications Office of the EU
„Prekybos paskirties pastato Vytauto Didžiojo g. 39 Kelmėje kapitalinio remonto ir paskirties keitimo į administracinę techninio darbo projekto parengimas“ - Ausschreibungen der EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Prekybos paskirties pastato Vytauto Didžiojo g. 39 Kelmėje kapitalinio remonto ir paskirties keitimo į administracinę techninio darbo projekto parengimas“

  • Veröffentlicht
    24/02/2025
  • Frist
    28/03/2025
  • Öffnung der Angebote
    28/03/2025
  • Vergeben
    07/05/2025
  • Heute
    01/09/2026
Status
Vergeben
Art des Auftrags
Services
Neuausschreibung
No
Käufer
Kelmės rajono savivaldybės administracija
Erfüllungsort
NUTS code: Mehrere Erfüllungsorte
Standort des Käufers
NUTS code: LT026 Šiaulių apskritis
Wirtschaftszweig (Haupt-CPV)
71220000 Architekturentwurf
Geschätzter Gesamtauftragswert (ohne MwSt.)
57,851.00 EUR
Endgültiger Gesamtauftragswert (ohne MwSt.)
Nicht verfügbar
Referenznummer der Ausschreibung
Nicht verfügbar
Beschreibung

Statinio projektavimo darbų užduotyje (priedas Nr. 2) nurodyti paslaugų kiekiai, paslaugų charakteristikos ir techniniai reikalavimai, paslaugų teikimo terminai ir kiti reikalavimai.

Einreichungsmethode
Elektronisch über:
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=1312493
Form, in der die Angebote einzureichen sind
Elektronische Einreichung: erforderlich
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=1312493
Informationen über einen öffentlichen Auftrag, eine Rahmenvereinbarung oder ein dynamisches Beschaffungssystem
Nicht verfügbar
Bedingungen für die Öffnung der Angebote (Datum)
28/03/2025 08:30
Vergabemethode
Kriterium:
Art: price
Beschreibung: mažiausia kaina
Gewichtung (Prozentanteil, genau) : 100
Kriterium:
Art: quality
Beschreibung: ENtiekėjo = Kaina tiekėjo - PV ENtiekėjo – kiekvieno pasiūlymo ekonominis naudingumas; Kaina tiekėjo – tiekėjo pasiūlyme nurodyta bendra kaina eurais; PV – tai piniginė vertė eurais, kuri bus skaičiuojama tiesiogiai už šias reikšmes: PV – 0 Eurų, jei tiekėjo siūlomas projekto vadovas per pastaruosius 3 metus nėra vadovavęs nei vienam projektui, atitinkančiam konkurso sąlygų 91 punkte nurodytus reikalavimus; PV – 1000 Eurų, jei tiekėjo siūlomas projekto vadovas per pastaruosius 3 metus yra vadovavęs vienam projektui atitinkančiam konkurso sąlygų 91 punkte nurodytus reikalavimus; PV – 2000 Eurų, jei tiekėjo siūlomas projekto vadovas per pastaruosius 3 metus yra vadovavęs dviem projektams, atitinkantiems konkurso sąlygų 91 punkte nurodytus reikalavimus; PV – 3000 Eurų, jei tiekėjo siūlomas projekto vadovas per pastaruosius 3 metus yra vadovavęs trims ir daugiau projektams, atitinkantiems konkurso sąlygų 91 punkte nurodytus reikalavimus.
Gewichtung (Prozentanteil, genau) : 100
Geschätzter Wert
57,851.00 EUR
Endgültiger Auftragswert
Nicht verfügbar
Auftragsvergabe
Offizielle Bezeichnung: UAB „ Statybų inžinerinė strategija“
Postanschrift:
Ort: Vilnius
Postleitzahl: 03132
Land:
Vorinformation
Auftrag
Vergabe
Footnote - legal notice

Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.