Publications Office of the EU
Dostawa wyposażenia w sprzęt elektroniczny i pomoce dydaktyczne do pracowni 4 placówek edukacyjnych: I LO w Jaśle, II LO w Jaśle, Zespołu Szkół Nr 4 w Jaśle oraz Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach, w ramach projektu pn. „Rozbudowa bazy dydaktycznej szkolnictwa ogólnego na terenie Powiatu Jasielskiego" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Ausschreibungen der EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa wyposażenia w sprzęt elektroniczny i pomoce dydaktyczne do pracowni 4 placówek edukacyjnych: I LO w Jaśle, II LO w Jaśle, Zespołu Szkół Nr 4 w Jaśle oraz Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach, w ramach projektu pn. „Rozbudowa bazy dydaktycznej szkolnictwa ogólnego na terenie Powiatu Jasielskiego" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

  • Veröffentlicht
    13/01/2025
  • Frist
    17/01/2025
  • Öffnung der Angebote
    17/01/2025
  • Vergeben
    10/04/2025
  • Heute
    05/09/2026
Status
Vergeben
Art des Auftrags
Supplies
Neuausschreibung
No
Käufer
Powiat Jasielski
Erfüllungsort
NUTS code: Mehrere Erfüllungsorte
Standort des Käufers
NUTS code: PL821 Krośnieński
Wirtschaftszweig (Haupt-CPV)
48800000 Informationssysteme und Server
Geschätzter Gesamtauftragswert (ohne MwSt.)
Nicht verfügbar
Endgültiger Gesamtauftragswert (ohne MwSt.)
844,824.30 PLN
Nähere Angaben finden Sie in jedem Los.
Anzahl der Lose
2
Referenznummer der Ausschreibung
IN.II.272.27.2024
Beschreibung

Zadanie 2 Wyposażenie pracowni praktycznego nauczania przedmiotu zgodnie z modelem Steam w sprzęt elektroniczny (sprzęt komputerowy, maszyny i urządzenia elektryczne) oraz urządzenia manualne 1. Serwer z systemem serwerowym szt. 3 2. Urządzenie dostępowe szt. 60 3. Monitor szt. 60 4. Switch sieciowy szt. 6 5. Router wifi szt. 3 6. Oprogramowania informatyczne - zestaw 3. 7. Sprzęt komputerowy – zestaw szt. 6. 8. Robot modułowy szt. 3 9. Skaner 3D szt. 3 10. Frezarka, ploter, grawerka CNC szt. 3 11. Monitor interaktywny szt. 6 12. Okulary VR szt. 24 13. Mikroskop szt. 3 14. Mikroskop szt. 15 15. Teleskop szt. 3 16. Teleskop szt. 15 17. Tor powietrzny z dmuchawą i licznikiem elektronicznym szt. 3 18. Zestaw do ćwiczeń z optyki geometrycznej ława optyczna szt. 4 19. Szkło laboratoryjne szt. 3 komplety. 20. Licencja szt. 3. 21. Zestaw komputerowy szt. 10 22. Ręczny skaner 3D szt. 1 Zadanie 3 Wyposażenie pracowni praktycznego nauczania przedmiotu zgodnie z modelem Steam w pomoce dydaktyczne - przyrządy demonstracyjne do zastosowania wiedzy w praktyce 1 Zestaw brył szt. 3 - Skład zestawu: 1) Przyrząd do demonstracji powstawania brył obrotowych wraz z kompletem 16 plastikowych ramek. 2) Bryły obrotowe - 6 szt. - 5 brył wykonanych z przeźroczystego tworzywa sztucznego z zaznaczonymi wysokościami przekątnymi i płaszczyznami przekroju, szósta bryła - przeznaczona do pisania flamastrami suchościeralnymi. 3) Bryły wpisane - 6szt. 4) Bryły ścięte - 4szt. 5) Bryły, wielkie szkieletowe – 18szt. 2. Tablica z kompletem przyborów szt. 7 3. Plansze dydaktyczne z informatyki szt. 90 – (3 zestawy) 4. Plansze dydaktyczne z matematyki szt. 60 – (3 zestawy) 5. Zestaw edukacyjny STEAM (nauka tworzenia i kodowania) szt. 3 6. Zestaw sprzętu do ćwiczeń z biologii szt. 4. 7. Zestaw sprzętu do ćwiczeń z fizyki szt. 4. 8. Zestaw sprzętu do ćwiczeń z chemii szt. 4. 9. Mobilne laboratorium szt. 4. 10. Zestaw pokazowy do mechaniki szt. 3. 11. Zestaw demonstracyjny – płyny i gazy szt. 4.

Einreichungsmethode
Elektronisch über:
https://powiatjaslo.eb2b.com.pl/
Form, in der die Angebote einzureichen sind
Elektronische Einreichung: erforderlich
https://powiatjaslo.eb2b.com.pl/
Informationen über einen öffentlichen Auftrag, eine Rahmenvereinbarung oder ein dynamisches Beschaffungssystem
Nicht verfügbar
Bedingungen für die Öffnung der Angebote (Datum)
17/01/2025 12:15
Vorinformation
Auftrag
Vergabe
Footnote - legal notice

Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.