Publications Office of the EU
PL-Bydgoszcz: Schneeräumung - Ausschreibungen der EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Bydgoszcz: Schneeräumung

  • Veröffentlicht
    07/09/2011
  • Frist
    17/10/2011
  • Öffnung der Angebote
    17/10/2011
  • Vergeben
    21/10/2011
  • Heute
    01/09/2026
Status
Vergeben
Art des Auftrags
Services
Neuausschreibung
No
Käufer
Nicht verfügbar
Erfüllungsort
NUTS code: PL61 Kujawsko-Pomorskie
Standort des Käufers
NUTS code: Nicht verfügbar
Wirtschaftszweig (Haupt-CPV)
90620000 Schneeräumung
Geschätzter Gesamtauftragswert (ohne MwSt.)
1,221,000.00 PLN
Endgültiger Gesamtauftragswert (ohne MwSt.)
868,295.00 EUR
Nähere Angaben finden Sie in jedem Los.
Anzahl der Lose
3
Referenznummer der Ausschreibung
ZDW.RDW3.T12.361-15/11
Beschreibung

Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem i sprzątaniem dróg wojewódzkich dla Rejonu Dróg Wojewódzkich w Tucholi w sezonie zimowym 2011/2012 - z podziałem na 3 części.
Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg wojewódzkich.
Częśc zamówienia nr 1.
— nr 237 Czersk – Mąkowarsko od km 7+006 do km 47+405,
— nr 240 Chojnice – Świecie, od km 11+243 do km 45+725,
— nr 241 Tuchola – Sępólno od km 0+000 do km 28+490.
Częśc zamówienia nr 2.
— nr 189 Złotów – Więcbork od km 33+255 50+151,
— nr 241 Sępólno – Wągrowiec od km 28+490 56+442,
— nr 242 Więcbork – Łobżenica od km 0+000 8+012,
— nr 243 Mrocza – Koronowo od km 0+000 do km 27+184.
Częśc zamówienia nr 3.
— nr 241 Sępólno – Wągrowiec od km 56+442 94+039,
— nr 246 Paterek - Szubin od km 0+000 16+958,
— nr 246 Szubin – Łabiszyn od km 16+958 do km 31+433,
— nr 247 Kcynia – Szubin od km 0+000 do km 15+707.
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług środkami transportowymi i sprzętem do zimowego utrzymania dróg na rzecz Rejonu Dróg Wojewódzkich w Tucholi polegających na:
— zwalczaniu śliskości zimowej przez rozsypywanie materiałów uszorstniających i topników piaskarkami i solarkami,
— utrzymanie w gotowości sprzętu przewidzianego do realizacji zadań wraz z obsługą,
— pracę sprzętu, dla piaskarek i solarek pełnienie dyżuru sprzętu wg dyspozycji zamawiającego, załadunek materiałów, dojazd na bazę,
— zamawiający zapewni zaopatrzenie w sól drogową na składowisku wskazanym przez wykonawcę część zamówienia nr 2, nr 3,
— zamawiający przekaże wykonawcy w stanie sprawnym technicznie sprzęt przed sezonem zimowym protokołem zdawczo – odbiorczym gdzie będzie opisany jego stan techniczny,
— wykonawca dostarczy piasek i wykona mieszankę oraz solankę zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27.10.2005 r. (Dz. U. 230 poz. 1960) część zamówienia nr 1, nr 2, nr 3,
— wykonawca zabezpieczy na własny koszt środki do zwalczania śliskości przed wilgocią, na własnym placu składowym częśc zamówienia nr 2, nr 3,
— po wykonaniu mieszanki piaskowo-solnej wykonawca zobowiązany jest do takiego przechowywania materiału, aby umożliwić jego obmiar do odbioru,
— odśnieżanie nawierzchni pługami wirnikowym, pługami odśnieżnymi, równiarkami i ładowarkami,
— przegotowanie mieszaniny pisakowo-solnej (sól zamawiającego),
— załadunek mieszaniny piaskowo-solnej i soli drogowej,
— po zakończeniu sezonu zimowego posprzątanie wyznaczonych odcinków dróg z piasku (wyznaczone miejsca wskaże zamawiający w miejscowościach posiadających chodniki w krawężniku) + kratki ściekowe.

Einreichungsmethode
Nicht verfügbar
Form, in der die Angebote einzureichen sind
Submission for one or more lots
Informationen über einen öffentlichen Auftrag, eine Rahmenvereinbarung oder ein dynamisches Beschaffungssystem
Die Bekanntmachung betrifft einen öffentlichen Auftrag.
Bedingungen für die Öffnung der Angebote (Datum)
17/10/2011 10:00
Erfüllungsort
Vorinformation
Auftrag
Vergabe
Footnote - legal notice

Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.