Publications Office of the EU
Świadczenie usług wsparcia technicznego dla urządzeń i oprogramowania infrastruktury serwerowej - Ausschreibungen der EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Świadczenie usług wsparcia technicznego dla urządzeń i oprogramowania infrastruktury serwerowej

  • Veröffentlicht
    26/06/2026
  • Frist
    28/07/2026
  • Öffnung der Angebote
    28/07/2026
  • Heute
    04/09/2026
Status
Keine Einreichungen mehr möglich
Art des Auftrags
Supplies
Neuausschreibung
No
Käufer
Centralny Ośrodek Informatyki
Erfüllungsort
NUTS code: Mehrere Erfüllungsorte
Standort des Käufers
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Wirtschaftszweig (Haupt-CPV)
72611000 Technische Computerunterstützung
Geschätzter Gesamtauftragswert (ohne MwSt.)
Nicht verfügbar
Endgültiger Gesamtauftragswert (ohne MwSt.)
Nicht verfügbar
Referenznummer der Ausschreibung
COI-ZAK.262.25.2026
Beschreibung

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia technicznego dla urządzeń i oprogramowania infrastruktury serwerowej. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 6. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE nr L 229/1 z późn. zm. z 31.7.2014) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 5 do Formularza oferty. 9. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot Umowy w następujących terminach: 9.1. Urządzenia, w tym Oprogramowanie, zostaną objęte Wsparciem Technicznym od dnia zakończenia obecnej usługi Wsparcia Technicznego lub dostarczenia danych dostępowych, o których mowa w pkt 5.1 OPZ (w zależności od tego, która data nastąpi później), przez okres 12 miesięcy, realizowanym przez producenta lub autoryzowanego partnera producenta Urządzeń. 9.2. Podzespoły zostaną objęte Wsparciem Technicznym przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru (lub zgodnie z punktem 3 Tabeli nr 6 OPZ), realizowanym przez producenta lub autoryzowanego partnera producenta Podzespołów. 9.3. Wykonawca dostarczy Podzespoły do Urządzeń w terminie maksymalnie 15 Dni Roboczych, licząc od dnia zawarcia Umowy. 9.4. W terminie maksymalnie do 3 Dni Roboczych, licząc od dnia zawarcia Umowy Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu wszelkie niezbędne i kompletne dane, w szczególności: a) oświadczenie producenta Urządzeń, certyfikat lub inny dokument potwierdzający objęcie Wsparciem Technicznym Urządzeń przez okres wskazany w pkt 4 OPZ; b) wszelkie niezbędne i kompletne dane dostępowe umożliwiające Zamawiającemu skorzystanie ze Wsparcia Technicznego, zawierające co najmniej unikatowy dla Zamawiającego login i hasło dostępu do witryny Wsparcia Technicznego lub adres e-mail do składania Zgłoszeń i numer telefonu do składania Zgłoszeń.

Einreichungsmethode
Elektronisch über:
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Form, in der die Angebote einzureichen sind
Elektronische Einreichung: erforderlich
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Informationen über einen öffentlichen Auftrag, eine Rahmenvereinbarung oder ein dynamisches Beschaffungssystem
Nicht verfügbar
Bedingungen für die Öffnung der Angebote (Datum)
28/07/2026 13:00
Vergabemethode
Kriterium:
Art: price
Beschreibung: Kryterium „Cena brutto” będzie rozpatrywana na podstawie ceny brutto za realizację zamówienia, podanej przez Wykonawcę w Formularzu Oferty. Zamawiający ofercie o najniższej cenie spośród ofert ocenianych przyzna 100,00 punktów, a każdej następnej zostanie przyporządkowana liczba punktów proporcjonalnie mniejsza.
Gewichtung (Prozentanteil, genau) : 100
Geschätzter Wert
Nicht verfügbar
Endgültiger Auftragswert
Nicht verfügbar
Auftragsvergabe
Nicht verfügbar
Vorinformation
Auftrag
Vergabe
Footnote - legal notice

Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.