Publications Office of the EU
Tyskland-Überlingen: Anlæg af parkeringskældre - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Überlingen: Anlæg af parkeringskældre

  • Tildelt
    28/06/2018
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stadtwerke Überlingen GmbH
Udførelsessted
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Sektor (hoved-CPV)
45223310 Anlæg af parkeringskældre
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,581,530.96 EUR
Referencenummer for tilbuddet
ma-swü-2018-02
Beskrivelse

Rohbauarbeiten

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
2,581,530.96 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Josef Hebel GmbH und Co. KG
Postadresse: Riedbachstr. 9
By: Memmingen
Postnummer: 87700
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.