-
Offentliggjort03/08/2021
-
Frist31/08/2021
-
Åbning af tilbuddene31/08/2021
-
Tildelt23/09/2021
-
I dag31/08/2026
Værktøjer
Italien-Rom: Leje eller salg af bygninger
rental service of premises for the conduct of written tests for the public competition for examinations for the enrollment of no. 2,929 Carabinieri students in four-year firm (CAR21).
www.acquistinretepa.it
Postadresse: Via Portuense n. 1645/1647
By: Roma
Postnummer: 00148
Land: ITA
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.