Publications Office of the EU
Portugal-Almada: Anlægsarbejde: koblingsstationer for lokomotiver - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Almada: Anlægsarbejde: koblingsstationer for lokomotiver

  • Offentliggjort
    23/03/2022
  • Frist
    27/05/2022
  • Åbning af tilbuddene
    30/05/2022
  • I dag
    03/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Infraestruturas de Portugal, S. A.
Udførelsessted
NUTS code: PT150 Algarve
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PT Portugal
Sektor (hoved-CPV)
45234170 Anlægsarbejde: koblingsstationer for lokomotiver
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
10005331
Beskrivelse

Empreitada de conceção/construção da subestação de tração de Olhão

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Infraestruturas de Portugal, S. A.
Nationalt registreringsnummer: 503933813
Postadresse: Praça da Portagem
By: Almada
NUTS-kode: PT
Postnummer: 2809-013
Land: PRT
Hovedadresse: http://www.infraestruturasdeportugal.pt/
Elektronisk via:
https://www.anogov.com/infraestruturasdeportugal-ip/faces/ap
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
30/05/2022 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.