Publications Office of the EU
RO-Cluj-Napoca: Vagttjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Cluj-Napoca: Vagttjenester

  • Offentliggjort
    30/08/2011
  • Frist
    03/10/2011
  • Åbning af tilbuddene
    04/10/2011
  • Tildelt
    30/11/2011
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: RO113 Cluj
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
79713000 Vagttjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,700,000.00 RON
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,157,292.00 RON
Referencenummer for tilbuddet
9974 din 22.08.2011
Beskrivelse

— se vor realiza servicii de paza aferente obiectivelor hidroenergetice aflate in patrimoniul SH Cluj, servicii conform celor detaliate in continutul caietului de sarcini.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
04/10/2011 09:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
1,700,000.00 RON
Endelig kontraktværdi
1,157,292.00 RON
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Tiger Protector Company SRL
Postadresse: str. Ion Tuculescu nr. 42A, bl. PM40, ap. 1, parter, sector 3
By: Bucuresti
Postnummer: 100016
Land: ROU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.