Publications Office of the EU
Elektrisk service og vedligeholdelse - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Elektrisk service og vedligeholdelse

  • Offentliggjort
    15/09/2025
  • Frist
    17/10/2025
  • Åbning af tilbuddene
    20/10/2025
  • I dag
    02/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stewarts Care Ltd.
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: IE061 Dublin
Sektor (hoved-CPV)
50000000 Reparations- og vedligeholdelsestjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
250,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Elektrisk service og vedligeholdelse kontrakt for perioden 1-12-2025 til 30-11-2027 (plus yderligere år).Den valgte tilbudsgiver vil opfylde de nødvendige tjenester ved at levere en fuldt kvalificeret elektriker med en god forståelse af mekaniske enheder, for hele perioden af den definerede kontrakt.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6483195
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6483195
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
20/10/2025 01:00
Tildelingsmetode
Ikke til rådighed
Anslået værdi
250,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.