Publications Office of the EU
Frankrig-Toulouse: Vagttjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Toulouse: Vagttjenester

  • Offentliggjort
    17/06/2022
  • Frist
    18/07/2022
  • Åbning af tilbuddene
    18/07/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
enac
Udførelsessted
NUTS code: FRK24 Isère
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Sektor (hoved-CPV)
79713000 Vagttjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
200,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
202200FCS007
Beskrivelse

le présent marché a pour objet de définir les conditions d'exécution des prestations relatives à la gestion de la surveillance des lieux et de l'accueil physique de l'hébergement du site de Grenoble. Les prestations doivent permettre d'assurer des prestations de contrôle des équipements de sécurité, de surveillance de l'accès des locaux de l'établissement, de prévenir, intervenir et contrôler toute action suspecte sur le site, d'accueillir, renseigner et filtrer toute personne qui en demande l'accès et de secourir tout individu en difficulté

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_Rlj94H2aDR
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
18/07/2022 15:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
200,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.