Publications Office of the EU
Greitosios medicinos pagalbos transportavimo paslaugos (13225) - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Greitosios medicinos pagalbos transportavimo paslaugos (13225)

  • Offentliggjort
    12/08/2026
  • I dag
    04/09/2026
  • Frist
    14/09/2026
  • Åbning af tilbuddene
    14/09/2026
Status
Offentliggjort
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos (PV)
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Sektor (hoved-CPV)
85143000 Ambulancetjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
94,300.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Greitosios medicinos pagalbos transportavimo paslaugos

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=9181982
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=9181982
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
14/09/2026 08:30
Tildelingsmetode
Ikke til rådighed
Anslået værdi
94,300.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.