-
Offentliggjort30/05/2022
-
Frist27/06/2022
-
Åbning af tilbuddene27/06/2022
-
Tildelt27/07/2022
-
I dag04/09/2026
Værktøjer
Polen-Warszawa: Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder
Wykonanie robót utrzymaniowych wałów: obustronne obwałowanie rzeki Mlecznej w km 0+000-12+000 w m. Bieruń, Tychy, Katowice, gm. Bieruń, Tychy, Katowice - dwukrotne koszenie (rozmiar rzeczowy: 24,000 km) - etap I”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ oraz przedmiar prac stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ
Officiel betegnelse: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Postadresse: ul. Żelazna 59A
By: Warszawa
NUTS-kode: PL911
Postnummer: 00-848
Land: POL
Hovedadresse: www.przetargi.wody.gov.pl
Postadresse:
By: Rudzica
Postnummer: 43-394
Land: POL
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.