Publications Office of the EU
Bulgarien-Chakalarovo: Brændselsstoffer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Bulgarien-Chakalarovo: Brændselsstoffer

  • Offentliggjort
    18/10/2016
  • Frist
    22/11/2016
  • Åbning af tilbuddene
    23/11/2016
  • Tildelt
    29/12/2016
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Териториално поделение „Държавно горско стопанство Кирково“ към Южноцентрално държавно предприятие гр. Смолян
Udførelsessted
NUTS code: BG425 Кърджали
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BG425 Кърджали
Sektor (hoved-CPV)
09100000 Brændselsstoffer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
46,000.00 BGN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
46,000.00 BGN
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Предметът на обществената поръчката включва доставка на течни горива (в т.ч. горива за МПС и специализирана техника, моторни триони), смазочни материали, антифриз, спирачна течност, добавки и течност за чистачки чрез използване на карти за безналично плащане, описани по вид и технически характеристики в Техническа спецификация — Приложение № 12 от настоящата документация.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Териториално поделение Държавно горско стопанство „Кирково“ към „Южноцентрално държавно предприятие“ гр. Смолян
Nationalt registreringsnummer: 2016195800175
Postadresse: ул. „Девети септември“ № 56
By: Чакаларово
NUTS-kode: BG425
Postnummer: 6870
Land: BGR
Kontaktperson: Илияна Гюнелиева — юрисконсулт
Hovedadresse: www.ucdp-smolian.com
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
23/11/2016 10:00
Udførelsessted
CPV-kode
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
46,000.00 BGN
Endelig kontraktværdi
46,000.00 BGN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: „Петрол“ АД
Postadresse: ул. „Търговска“ № 12
By: Ловеч
Postnummer: 5500
Land: BGR
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.