Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Mineralolieprodukter, brændselsstoffer, elektricitet og andre energikilder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Polen-Warszawa: Mineralolieprodukter, brændselsstoffer, elektricitet og andre energikilder

  • Tildelt
    31/12/2014
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: PL Polska
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
09000000 Mineralolieprodukter, brændselsstoffer, elektricitet og andre energikilder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,430,792.68
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,501,518.68 PLN
Referencenummer for tilbuddet
90/OHP/2014
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup paliw: 112600,00 l benzyny, 198700,00 l oleju napędowego i 12500,00 l gazu LPG.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1,430,792.68
Endelig kontraktværdi
1,501,518.68 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Polski Koncern Naftowy Orlen SA
Postadresse: ul. Chemików 7
By: Płock
Postnummer: 09-411
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.