Publications Office of the EU
SUBMINISTRAMENT D'EQUIPAMENT PEL INFORMÀTIC SYSTEM CENTRAL DE L'AJUNTAMENT DE SABADELL (Underafdeling vedrørende udstyr og udstyr) - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

SUBMINISTRAMENT D'EQUIPAMENT PEL INFORMÀTIC SYSTEM CENTRAL DE L'AJUNTAMENT DE SABADELL (Underafdeling vedrørende udstyr og udstyr)

  • Offentliggjort
    11/11/2024
  • Frist
    11/12/2024
  • Åbning af tilbuddene
    13/12/2024
  • Tildelt
    04/09/2025
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
AYUNTAMIENTO DE SABADELL
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES511 Barcelona
Sektor (hoved-CPV)
30236000 Øvrigt edb-udstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
503,000.03 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
608,630.06 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
TIC/2024/19
Beskrivelse

Aquest contracte té per objecte l’acquisició i la instal·lació de servers i d’elements informationàtics per l’emmagatzematge per enlarge i millorar la seguretat i capacitat de procés i conservació de les municipales. Konkret: - Et nou-system d’emmagatzematge pr. producció. - En udvidelse af robotten kopi amb et drev nou. Nous xarxa kommutatorer. Fornyede servere bækken centrale system.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://contractacio.ajsabadell.cat
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://contractacio.ajsabadell.cat
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
13/12/2024 10:15
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.