Publications Office of the EU
Norge-Kviteseid: Tromler til affald - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norge-Kviteseid: Tromler til affald

  • Offentliggjort
    23/10/2019
  • Frist
    19/11/2019
  • Åbning af tilbuddene
    19/11/2019
  • Tildelt
    21/11/2019
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Renovest IKS
Udførelsessted
NUTS code: NO091 Vestfold og Telemark
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NO091 Vestfold og Telemark
Sektor (hoved-CPV)
44616200 Tromler til affald
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1.00 NOK
Referencenummer for tilbuddet
19/086
Beskrivelse

The competition concerns delivery of waste containers (waste bins) for plastic waste and glass/small metals in the area covered by the contracting authority.
See the procurement documents for further information.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afolcrnnpw&GoTo=Tender
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
19/11/2019 12:01
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
1.00 NOK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Namdal Ressurs AS
Postadresse: Verftsgata48
By: Namsos
Postnummer: 7800
Land: NOR
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.