Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Tjenesteydelser i forbindelse med arrangementer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warszawa: Tjenesteydelser i forbindelse med arrangementer

  • Offentliggjort
    01/08/2014
  • Frist
    19/08/2014
  • Åbning af tilbuddene
    19/08/2014
  • Tildelt
    01/10/2014
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
79952000 Tjenesteydelser i forbindelse med arrangementer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
89,430.89 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
172,708,172,708.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
r/71/DRP/2014
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest organizacja konferencji badawczej nt. przedsiębiorczości.
Do zadań Wykonawcy będzie należało:
a) Zakontraktowanie ekspertów, prelegentów, moderatorów;
b) Wynajem i przygotowanie pomieszczeń (wraz ze sprzętem), niezbędnych do przeprowadzenia konferencji;
c) Przygotowanie projektu i druk zaproszeń oraz kopert wraz z personalizacją oraz ich wysyłka;
d) Przygotowanie materiałów konferencyjnych;
e) Obsługa recepcji i rejestracja gości;
f) Zorganizowanie poczęstunku dla uczestników konferencji;
g) Organizacja kolacji z ekspertami;
h) Zapewnienie transmisji internetowej na żywo (STREAMING LIVE);
i) Obsługa konferencji;
j) Przygotowanie materiału multimedialnego;
k) Przygotowanie materiału filmowego w formie reportażu telewizyjnego.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
19/08/2014 10:00
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
89,430.89 PLN
Endelig kontraktværdi
172,708,172,708.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: KDK Sp. z o.o.
Postadresse: ul. Mokotowska 14
By: Warszawa
Postnummer: 00-561
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.