Publications Office of the EU
Malta-La Valette: Varevogne - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Malta-La Valette: Varevogne

  • Offentliggjort
    30/04/2020
  • Frist
    01/06/2020
  • Åbning af tilbuddene
    01/06/2020
  • Tildelt
    23/06/2020
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ministry for Justice Equality and Governance
Udførelsessted
NUTS code: MT00 Malta
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: MT Malta
Sektor (hoved-CPV)
34136000 Varevogne
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
114,864.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Supply, delivery and commissioning of three (3) brand new double cab tipper vans to the cleansing and maintenance division.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=6452314
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
01/06/2020 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
114,864.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Motors INC. LTd
Postadresse: Mdina Road
By: Qormi
Postnummer: QRM-9010
Land: MLT
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.