Publications Office of the EU
FILM BEHANDLING ARBEJDE OG FORBEDRINGER AF GRIÑÓN STAGE - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

FILM BEHANDLING ARBEJDE OG FORBEDRINGER AF GRIÑÓN STAGE

  • Offentliggjort
    06/04/2022
  • Frist
    14/06/2022
  • Tildelt
    30/06/2023
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
UTE ESPINA OBRAS HIDRÁULICAS, S.A.U. - GRUPO SOTOVAL DE CONSTRUCCIONES Y PROYECTOS, S.L.
Udførelsessted
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
45240000 Arbejder i forbindelse med udførelse af vandbygningsanlæg
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
208/2019
Beskrivelse

GENNEMFØRELSE AF "BESKYTTELSE AF ARBEJDE OG FORBEDRINGER I GRIÑÓN STAGE"

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: CANAL DE ISABEL II, S.A.
By: MADRID
NUTS-kode: ES30
Land: ESP
Hovedadresse: www.canaldeisabelsegunda.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ESPINA OBRAS HIDRÁULICAS, S.A.U.
Postadresse:
By: MADRID
Postnummer:
Land: ESP

Officiel betegnelse: GRUPO SOTOVAL DE CONSTRUCCIONES Y PROYECTOS, S.L.
Postadresse:
By: MADRID
Postnummer:
Land: ESP

Officiel betegnelse: ESPINA OBRAS HIDRAÚLICAS, S.A.U.
Postadresse:
By: Santiago de Compostela
Postnummer:
Land: ESP

Officiel betegnelse: GRUPO SOTOTAL DE PROYECTOS, S.L.
Postadresse:
By: Madrid
Postnummer:
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.