Publications Office of the EU
Reservations- og adgangsstyringssystem for køretøjer i ANNECY-fællesskabet - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Reservations- og adgangsstyringssystem for køretøjer i ANNECY-fællesskabet

  • Offentliggjort
    13/05/2025
  • Frist
    21/05/2025
  • Åbning af tilbuddene
    21/05/2025
  • Tildelt
    14/10/2025
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Ville d'ANNECY
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Sektor (hoved-CPV)
48900000 Diverse programpakker og computersystemer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
226,187.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
25FF-CP-0812-O
Beskrivelse

Genstanden for denne kontrakt er: Indførelse og vedligeholdelse af et køretøjsreservationssystem for flåden i byen Annecy - Anskaffelse, ibrugtagning og vedligeholdelse af et centralt kabinetsystem for at forenkle adgangen til køretøjer i byen Annecys flåde i en pulje

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1619138
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1619138
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
21/05/2025 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: La qualité de mise en oeuvre
Vægtning (procentdel, præcis) : 10
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: La valeur technique
Vægtning (procentdel, præcis) : 40
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Le coût global
Vægtning (procentdel, præcis) : 50
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
226,187.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: GIAUME INDUSTRIE ET RECHERCHE
Postadresse:
By: Villeurbanne
Postnummer: 69100
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.