-
Offentliggjort07/10/2020
-
Frist10/11/2020
-
Åbning af tilbuddene10/11/2020
-
Tildelt14/04/2021
-
I dag05/09/2026
Værktøjer
Polen-Warszawa: Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi inżyniera kontraktu pełniącego funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w ramach realizacji Zadania Inwestycyjnego pn.: „Przebudowa dworca kolejowego Szymankowo”.
Uwaga: ze względu na brak możliwości zamieszczenia większej ilości tekstu w ogłoszeniu, szczegółowe informacje zawarte są w SIWZ, która wraz z załącznikami zamieszczona została na Platformie Zakupowej pod adresem:https://pkp.eb2b.com.pl.
https://pkp.eb2b.com.pl
Postadresse: ul. Wały Dwernickiego 117/121, lok. P211
By: Częstochowa
Postnummer: 42-202
Land: POL
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.