Publications Office of the EU
Frankrig-Montauban: Isoleringsarbejde - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Frankrig-Montauban: Isoleringsarbejde

  • Tildelt
    07/11/2014
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
45320000 Isoleringsarbejde
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
25,600.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
126,031.87 EUR
Referencenummer for tilbuddet
14/033
Beskrivelse

Lot 1: plâtrerie et isolation.
Lot 2: menuiseries extérieures - serrurerie.
Lot 3: menuiseries intérieures.
Lot 4: sols souples.
Lot 5: peintures.
Lot 6: gros-œuvre.
Lot 7: charpente métallique.
Lot 8: VRD.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
25,600.00
Endelig kontraktværdi
126,031.87 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Lacaze
Postadresse: 1357 chemin de Falguières
By: Montauban
Postnummer: 82000
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.