Publications Office of the EU
Tyskland-Geesthacht: Tjenesteydelser i forbindelse med radioaktivt, giftigt, medicinsk og farligt affald - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Geesthacht: Tjenesteydelser i forbindelse med radioaktivt, giftigt, medicinsk og farligt affald

  • Offentliggjort
    18/12/2020
  • Frist
    20/01/2021
  • Åbning af tilbuddene
    20/01/2021
  • Tildelt
    19/02/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Helmholtz-Zentrum Geesthacht
Udførelsessted
NUTS code: DEF06 Herzogtum Lauenburg
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEF06 Herzogtum Lauenburg
Sektor (hoved-CPV)
90520000 Tjenesteydelser i forbindelse med radioaktivt, giftigt, medicinsk og farligt affald
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
412,800.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2020/12-50222
Beskrivelse

s. Vergabeunterlagen.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXU1YYDYY4Z
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
20/01/2021 13:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
412,800.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: P3 safety GmbH
Postadresse: Am Kraftversorgungsturm 3
By: Aachen
Postnummer: 52070
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.