Publications Office of the EU
Ungarn-Budaörs: Miljømonitering for andet end bygge- og anlægsarbejder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungarn-Budaörs: Miljømonitering for andet end bygge- og anlægsarbejder

  • Offentliggjort
    30/11/2013
  • Frist
    17/01/2014
  • Åbning af tilbuddene
    17/01/2014
  • Tildelt
    03/02/2014
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
90711500 Miljømonitering for andet end bygge- og anlægsarbejder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
155,000,000.00 HUF
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
149,646,000.00 HUF
Referencenummer for tilbuddet
P300B-4-01/14
Beskrivelse

Vállalkozási szerződés a Bodai Agyagkő Formáció (BAF) kutatási terület komplex monitoring rendszerének 2014-2017 közötti üzemeltetésére.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Radioaktív Hulladékokat Kezelő Kft.
Postadresse: Paksi Kirendeltség, hrsz.: 8803/2, Titkárság (I. emelet 105–106. szoba)
By: Paks
Postnummer: 7031
Land: HUN
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
17/01/2014 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
155,000,000.00 HUF
Endelig kontraktværdi
149,646,000.00 HUF
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Mecsekérc Környezetvédelmi Zrt.
Postadresse: Esztergár Lajos u. 19.
By: Pécs
Postnummer: 7633
Land: HUN
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.