Publications Office of the EU
Nederlandene-Veendam: Dykning - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nederlandene-Veendam: Dykning

  • Offentliggjort
    13/06/2015
  • Frist
    20/07/2015
  • Åbning af tilbuddene
    20/07/2015
  • Tildelt
    19/08/2015
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Waterschap Hunze en Aa's
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
98363000 Dykning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
800,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
WHA2015-12
Beskrivelse

Deze Europese aanbesteding heeft als doel het sluiten van een raamovereenkomst met 1 leverancier om te voorzien in de regelmatige behoefte aan de uitvoering van duikwerkzaamheden. De opdracht heeft betrekking op duikwerkzaamheden in waterzuiveringsinstallaties en oppervlaktewater.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
20/07/2015 10:10
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
800,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Harm Bonsink Duik- en Reparatiebedrijf
Postadresse: Groot Lageland 39
By: Zwartsluis
Postnummer: 8064 AM
Land: NLD
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.