Publications Office of the EU
Rumænien-Drobeta-Turnu Severin: Vask og rensning - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumænien-Drobeta-Turnu Severin: Vask og rensning

  • Offentliggjort
    19/02/2015
  • Frist
    06/04/2015
  • Åbning af tilbuddene
    07/04/2015
  • Tildelt
    30/04/2015
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Spitalul Judetean – Tr. Severin
Udførelsessted
NUTS code: RO413 Mehedinţi
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
98310000 Vask og rensning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
302,400.00 RON
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Servicii de spalatorie si curatatorie uscata, conform caietului de sarcini, valoarea estimata (in functie de care se vor elabora si evalua ofertele) este de 403 200 RON (pana la 31.12.2015), iar valoarea maxima 604 800 RON reprezinta valoarea estimata cu suplimentari.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/04/2015 18:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
302,400.00 RON
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: SC Budu Com Mixt SRL
Postadresse: B-dul Tudor Vladimirescu nr. 71
By: Drobeta-Turnu Severin
Postnummer: 220037
Land: ROU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.