Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Støttetjenester i forbindelse med borehuller - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warszawa: Støttetjenester i forbindelse med borehuller

  • Tildelt
    28/05/2013
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: PL42 Zachodniopomorskie
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
76460000 Støttetjenester i forbindelse med borehuller
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
695,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
453,391.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse
Ikke til rådighed
Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
695,000.00
Endelig kontraktværdi
453,391.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Trans-Wiert sp. z o.o.
Postadresse: ul. Przemysłowa 11
By: Jasło
Postnummer: 38-200
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.