Publications Office of the EU
Planungsleistungen für Technische Gebäudeausrüstung (Los 4) - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Planungsleistungen für Technische Gebäudeausrüstung (Los 4)

  • Offentliggjort
    15/05/2025
  • Frist
    11/06/2025
  • Tildelt
    21/07/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Landkreis Nordsachsen
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DED53 Nordsachsen
Sektor (hoved-CPV)
71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
-1.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2025_ZIM_005
Beskrivelse

Ausschreibung von Fachplanungs-Leistungen Technische Gebäudeausrüstung (TGA) - Heizung, Lüftung, Sanitär (HLS) (Anlagengruppen 1, 2, 3, 7), Bauphysik - Wärmeschutz als Los 4

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.evergabe.de
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://www.evergabe.de
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Preis
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
-1.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Wolfgang Müller & Partner, Ingenieurbüro für Haustechnik
Postadresse:
By: Riesa
Postnummer: 01589
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.