Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Ingeniørvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Polen-Warszawa: Ingeniørvirksomhed

  • Offentliggjort
    13/08/2019
  • Frist
    01/10/2019
  • Åbning af tilbuddene
    01/10/2019
  • Tildelt
    06/11/2019
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Udførelsessted
NUTS code: PL Polska
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL Polska
Sektor (hoved-CPV)
71300000 Ingeniørvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
75,192.57 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
69,526.53 PLN
Referencenummer for tilbuddet
ROZ/68/2019
Beskrivelse

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie usługi pn.: „Utrzymanie wód i urządzeń wodnych na terenie działania Zarządu Zlewni w Sieradzu. Utrzymanie wałów przeciwpowodziowych nadzoru Wodnego Kłobuck – wały rzeki Liswarty, Piskary, Bieszczy.”
Oferowany zakres usługi dotyczy przeprowadzenia robót utrzymaniowych na wałach przeciwpowodziowych rzeki Liswart, Piskary, Bieszczy.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
01/10/2019 12:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
75,192.57 PLN
Endelig kontraktværdi
69,526.53 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Radkon Radosław Zajdlic
Postadresse: Bicz 4
By: Stare Miasto
Postnummer: 62-571
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.