Publications Office of the EU
Tjekkiet-Prag: Industrielt køkkenudstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjekkiet-Prag: Industrielt køkkenudstyr

  • Offentliggjort
    21/04/2020
  • Frist
    20/05/2020
  • Tildelt
    28/08/2020
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Městská část Praha 22
Udførelsessted
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sektor (hoved-CPV)
39314000 Industrielt køkkenudstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
7,000,000.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,666,477.00 CZK
Se mere i hvert enkelt parti
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Předmětem tohoto zadávacího řízení je uzavření smlouvy na dodávku gastro zařízení školní jídelny dle položkového rozpočtu.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/mestska-cast-praha-22
Tilbud kan afgives
Submission for one lot only
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
7,000,000.00 CZK
Endelig kontraktværdi
2,666,477.00 CZK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Hospimed, spol. s.r.o.
Postadresse: Malešická 2251/51
By: Praha 3
Postnummer: 130 00
Land: CZE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.