Publications Office of the EU
Accordo quadro per la progettazione, il coordinamento della sicurezza in fase di progettazione, la Direzione lavori, nonché il coordinamento sicurezza in fase di esecuzione per il restauro e la rifunzionalizzazione di Palazzo Cisterna in Biella - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Accordo quadro per la progettazione, il coordinamento della sicurezza in fase di progettazione, la Direzione lavori, nonché il coordinamento sicurezza in fase di esecuzione per il restauro e la rifunzionalizzazione di Palazzo Cisterna in Biella

  • Offentliggjort
    03/07/2024
  • Frist
    05/08/2024
  • Åbning af tilbuddene
    06/08/2024
  • Tildelt
    16/04/2025
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
REGIONE PIEMONTE
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITC11 Torino
Sektor (hoved-CPV)
71242000 Projekt- og projekteringsforberedelse, omkostningsoverslag
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,392,748.98 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,392,749.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Accordo quadro per la progettazione, il coordinamento della sicurezza in fase di progettazione, la Direzione lavori, nonché il coordinamento sicurezza in fase di esecuzione per il restauro e la rifunzionalizzazione di Palazzo Cisterna in Biella

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.sintel.regione.lombardia.it
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.sintel.regione.lombardia.it
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
06/08/2024 10:00
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Offerta economicamente più vantaggiosa
Vægtning (procentdel, præcis) :
Anslået værdi
1,392,748.98 EUR
Endelig kontraktværdi
1,392,749.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: R.T.P. ENGLOBE SOC.CONS. A.R.L. - PHI GROUP S.r.l. - MANUELA PALLOZZI -RICCARDO MOSELLI
Postadresse:
By: Pesaro
Postnummer: 61121
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.