Publications Office of the EU
Støttetjeneste for koordinering af sundhed og sikkerhed i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder i ETS-RFV's eget netværk i Bizkaia og Gipuzkoa - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Støttetjeneste for koordinering af sundhed og sikkerhed i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder i ETS-RFV's eget netværk i Bizkaia og Gipuzkoa

  • Offentliggjort
    16/03/2021
  • Frist
    15/04/2021
  • Åbning af tilbuddene
    03/05/2021
  • Tildelt
    22/07/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Euskal Trenbide Sarea - ETS - Euskal Trenbide Sarea
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES213 Bizkaia
Sektor (hoved-CPV)
71317210 Rådgivning i forbindelse med sundheds- og sikkerhedsfarer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
P20021563
Beskrivelse

Støttetjeneste for koordinering af sundhed og sikkerhed i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder i ETS-RFV's eget netværk i Bizkaia og Gipuzkoa

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Euskal Trenbide Sarea (ETS)
Nationalt registreringsnummer: S0100001G
Postadresse: C/ San Vicente, 8, edificio Albia, 14.ª planta, 48001 Bilbao
By: Bilbao
NUTS-kode: ES213
Postnummer: 48001
Land: ESP
Hovedadresse: http://www.ets-rfv.euskadi.net/v86-ets/es/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
03/05/2021 12:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.