Publications Office of the EU
1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin

  • Offentliggjort
    27/03/2025
  • Frist
    05/05/2025
  • Åbning af tilbuddene
    05/05/2025
  • Tildelt
    13/06/2025
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Bundesamt für Infrastruktur, Umweltschutz und Dienstleistungen der Bundeswehr
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
33000000 Medicinsk udstyr, lægemidler og produkter til personlig pleje
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
-1.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
6002823200-BAIUDBw DL II 6.1 EVGSan zentral
Beskrivelse

6002823200- 1/DLII6/PM006 - Lieferung von Arzneimitteln - Butylscopolamin

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://www.evergabe-online.de
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
http://www.evergabe-online.de
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
05/05/2025 08:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.