Publications Office of the EU
Contrat d'entretien des Espaces Verts du groupe ICF HABITAT - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Contrat d'entretien des Espaces Verts du groupe ICF HABITAT

  • Offentliggjort
    28/07/2025
  • Frist
    19/09/2025
  • Åbning af tilbuddene
    19/09/2025
  • Tildelt
    22/04/2026
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Société Immobilière des Chemins de Fers
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR101 Paris
Sektor (hoved-CPV)
77310000 Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,349,658.50 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
24
Referencenummer for tilbuddet
SICF-2025_00045
Beskrivelse

Contrat d'entretien des Espaces Verts du groupe ICF HABITAT

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1675001
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1675001
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
19/09/2025 13:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.