Publications Office of the EU
Frankrig-La Roche-Chalais: Tjenesteydelser i forbindelse med krematorier - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Frankrig-La Roche-Chalais: Tjenesteydelser i forbindelse med krematorier

  • Offentliggjort
    10/05/2023
  • Frist
    22/06/2023
  • Tildelt
    19/10/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: FRI11 Dordogne
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
98371120 Tjenesteydelser i forbindelse med krematorier
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
20,000,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
23,460,800.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
LRC Crémation 2023
Beskrivelse

concession du service de la crémation

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
voir RC
Anslået værdi
20,000,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
23,460,800.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: société Nouvelle de Crémation
Postadresse: 14 rue jules Verne
By: Beaumont
Postnummer: 63110
Land: FRA

Officiel betegnelse: soulet
Postadresse: 68 bis avenue Victor Hugo
By: Saint-Aigulin
Postnummer: 17360
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.