Publications Office of the EU
F-Sainte-Luce-sur-Loire: Værktøj - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Sainte-Luce-sur-Loire: Værktøj

  • Tildelt
    28/05/2013
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
44510000 Værktøj
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
9,330.30 EUR
Referencenummer for tilbuddet
MA04-01
Beskrivelse

Marché alloti sous la forme d'un marché à bons de commande conclu uniquement avec un montant maximum de commandes (art.77 CMP)
Lot 1 : achat d'outillage à mains pour le services des espaces verts
montant maximum de commandes : 5 000 EUR HT/an.
Lot 2 : achat d'outillage à mains pour les ateliers municipaux
montant maximum de commandes : 7 000 EUR HT/an.
Marché conclu pour une période de 12 mois à compter notification. Renouvelable 3 fois sans que sa durée total n'excéde 4 ans.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
9,330.30 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Atlantic Vert
Postadresse: 6 chemin des Loges, BP 30060
By: Rezé Cedex
Postnummer: 44412
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.