-
Offentliggjort21/11/2019
-
Frist23/12/2019
-
Åbning af tilbuddene23/12/2019
-
Tildelt30/01/2020
-
I dag01/09/2026
Værktøjer
- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten
Litauen-Kaunas: Udstyr og artikler til diagnostik og radiodiagnostik
30 GBq molibdeno – technecio generatoriai.
Officiel betegnelse: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
Nationalt registreringsnummer: 135163499
Postadresse: Eivenių g. 2
By: Kaunas
NUTS-kode: LT
Postnummer: LT-50161
Land: LTU
Kontaktperson: Monika Strakšė
Hovedadresse: http://www.kaunoklinikos.lt
Elektronisk via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=486753&B=PPO
33124000 - Udstyr og artikler til diagnostik og radiodiagnostik
72000000 - It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support
Postadresse: Laisvės pr. 117A-37
By: Vilnius
Postnummer:
Land: LTU
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.