Publications Office of the EU
(PU-13488/25) [ITP25] Sijojimo - smulkinimo kaušas - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

(PU-13488/25) [ITP25] Sijojimo - smulkinimo kaušas

  • Offentliggjort
    23/04/2025
  • Frist
    28/05/2025
  • Åbning af tilbuddene
    28/05/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
AB „Kelių priežiūra“ (PV)
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: LT022 Kauno apskritis
Sektor (hoved-CPV)
42420000 Spande, skovle, grabber og gribere til kraner og gravemaskiner
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Sijojimo - smulkinimo kaušas

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=2318718
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=2318718
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
28/05/2025 09:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Ikke til rådighed
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.